180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

STAGE TONGERLO!(30-07-2018)

ONZE LOTING VAN DE CROKY CUP | ROAD TO KUIPJE #1(30-07-2018)

VOORSTELLING KFC DUFFEL 2018-2019 | VOLLEDIGE KERN + REEKS!(30-07-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home Seniors Fanions Archief Seizoen 2016-2017 Speelweken

Nationale 2de amateurs VFV B Afdrukken
Uitslagen speeldag - Ronde 30 (30-04-2017)
Matrix

 KfcdKVWZBercKVKTOverSpouRCFCLondWijgRupeKBVVZwarThesHadeGrimHoog
Kfcd1-11-52-22-11-21-11-25-01-36-20-43-35-13-42-0
KVWZ1-21-10-11-81-22-40-12-21-23-33-01-24-22-03-2
Berc3-13-20-02-04-24-11-01-12-11-18-13-11-13-03-1
KVKT0-01-20-22-10-31-31-10-21-00-34-03-40-10-02-4
Over2-02-21-31-24-01-01-01-33-32-32-12-31-52-14-1
Spou2-12-10-22-02-10-01-16-42-01-12-43-51-20-03-1
RCFC3-11-11-12-02-24-10-01-10-01-11-30-11-11-11-3
Lond5-03-00-10-01-33-02-32-11-21-34-01-25-11-12-2
Wijg1-04-01-00-13-03-52-13-31-00-04-10-01-20-20-4
Rupe0-52-12-24-03-02-42-13-00-01-30-11-03-03-32-1
KBVV0-21-11-12-04-01-20-00-10-00-32-13-31-00-24-0
Zwar2-12-20-11-01-31-21-32-11-02-23-10-21-33-20-0
Thes4-20-11-02-11-03-13-02-03-01-42-13-13-12-10-2
Hade1-21-31-30-33-14-03-10-20-30-02-10-01-30-23-2
Grim1-05-31-31-30-20-10-22-21-20-10-00-11-02-31-1
Hoog0-22-10-12-15-22-23-23-10-32-60-20-11-25-32-1

Spotlicht - vriendsch.

VORIGE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 12. aug. 2018 Beginn 16:00
Eendracht Elene Grotenberge
Eendracht Elene Grotenberge
KFC Duffel
KFC Duffel
3:3 Verslag

Voorbereiding 2018-2019
Datum 16. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC Nijlen
KFC Nijlen
2:2

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 19. aug. 2018 Beginn 16:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC De Kempen
KFC De Kempen
-:- Vooraf

Voorbereiding 2018-2019
Datum 22. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KSK Heist
KSK Heist
-:- Vooraf

Spotlicht A-kern (comp)

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 02. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
Hoogstraten VV
Hoogstraten VV
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 08. sept. 2018 Beginn 20:00
K Sporting Hasselt
K Sporting Hasselt
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 16. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KVV Vosselaar
KVV Vosselaar
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
1 Bocholter VV 0 0
1 KFC Duffel 0 0
1 Tongeren 0 0

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Crelan
  • Panache

 
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

Kiliaan

raveschot
hv kort1 RTV
ravotter vde
procondiLogo  JPEG Xior logo
 
logo gemeente

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema



 '

Log-in formulier