180x140 no image 

Laatste toevoegingen op ons youtube-kanaal:

El Yazidi na KFCD - Anderlues(07-08-2018)

KFCD - RUS Anderlues | Croky Cup(07-08-2018)

STAGE TONGERLO!(30-07-2018)

ONZE LOTING VAN DE CROKY CUP | ROAD TO KUIPJE #1(30-07-2018)

VOORSTELLING KFC DUFFEL 2018-2019 | VOLLEDIGE KERN + REEKS!(30-07-2018)

oudere filmpjes kan je zien in ons Youtube archief 

 
Home Seniors Fanions Archief Seizoen 2013-2014 Matrix

Vierde Klasse B - Seizoen 2013-2014
 Matrix

 KfcdBrusGansPepiWijgZeleSintSterBerlTerjMeldWettUcclWolvOverHall
Kfcd2-12-22-00-13-14-22-33-23-15-14-13-02-02-32-0
Brus0-34-11-52-20-11-12-03-31-00-01-20-01-13-42-1
Gans2-23-11-10-11-31-32-02-00-01-02-01-20-31-13-1
Pepi2-23-03-11-13-32-21-22-21-32-43-14-11-20-02-1
Wijg4-42-01-01-20-11-12-23-10-13-21-00-43-21-11-0
Zele3-14-02-12-02-23-11-12-03-10-03-10-12-02-01-2
Sint1-11-14-33-10-40-03-12-02-05-00-42-31-12-14-2
Ster2-22-11-00-13-13-23-22-35-21-22-01-25-00-16-0
Berl1-00-03-11-14-21-15-42-14-21-22-21-21-02-13-1
Terj0-02-10-26-20-00-22-02-12-02-64-20-12-11-04-0
Meld0-11-51-20-10-22-21-12-12-20-00-01-22-10-00-1
Wett1-20-22-21-51-10-12-01-12-01-22-13-20-00-23-0
Uccl0-03-22-41-31-21-02-24-12-01-11-02-34-11-40-0
Wolv0-02-03-14-20-20-41-10-01-03-14-01-00-02-11-0
Over0-42-03-12-22-13-12-10-01-10-21-10-11-22-02-0
Hall1-10-03-10-11-13-20-11-23-10-00-11-30-22-01-0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.38b4747 ::

Spotlicht - vriendsch.

VORIGE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 12. aug. 2018 Beginn 16:00
Eendracht Elene Grotenberge
Eendracht Elene Grotenberge
KFC Duffel
KFC Duffel
3:3 Verslag

Voorbereiding 2018-2019
Datum 16. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC Nijlen
KFC Nijlen
2:2

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Beker Van België (2018)
Datum 19. aug. 2018 Beginn 16:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KFC De Kempen
KFC De Kempen
-:- Vooraf

Voorbereiding 2018-2019
Datum 22. aug. 2018 Beginn 19:30
KFC Duffel
KFC Duffel
KSK Heist
KSK Heist
-:- Vooraf

Spotlicht A-kern (comp)

VOLGENDE WEDSTRIJDEN
Nationale 2de amateurs VI B
Datum 02. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
Hoogstraten VV
Hoogstraten VV
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 08. sept. 2018 Beginn 20:00
K Sporting Hasselt
K Sporting Hasselt
KFC Duffel
KFC Duffel
-:- Vooraf

Nationale 2de amateurs VI B
Datum 16. sept. 2018 Beginn 15:00
KFC Duffel
KFC Duffel
KVV Vosselaar
KVV Vosselaar
-:- Vooraf

Voetballen bij KFCD

Ben je minsten 5 jaar en heb je interesse om bij KFC Duffel te komen voetballen, klik dan hier om ons contactformulier in te vullen en te verzenden.

Klassement

# Team W PTN
1 Bocholter VV 0 0
1 KFC Duffel 0 0
1 Tongeren 0 0

Ombudsdienst

Onze ombudsdienst behartigt je vragen, opmerkingen of klachten, klik hier om de ombudsdienst te contacteren.

Weekoverzicht

Kalender

Nieuwsbrief

 
 

Zoeken


 
  • Crelan
  • Panache

 
 
BMWPatrickSmets DirkDyck

 

Kiliaan

raveschot
hv kort1 RTV
ravotter vde
procondiLogo  JPEG Xior logo
 
logo gemeente

Word scheidsrechter

Aanduidingen

Trainingsschema

trainingsschema



 '

Log-in formulier